Historia

Firma Klimago której właścicielem jest Robert Lipiński, powstała w 2007 roku, jako jednoosobowa działalność gospodarcza oparta w całości na własnym kapitale. Jesteśmy firmą z branży HVAC, działającą na rynku krajowym. Od początku siedziba firmy znajduje się w Warszawie - Wawer przy ul. Trakt Lubelski 1.

Naszym celem jest maksymalizacja efektów, tak aby Klient mógł powierzyć nam wszelkie zadania związane z klimatyzacją i wentylacją a także prace elektryczne i kompleksowy nadzór techniczny obiektów.

Początkowo zakres usług obejmował prace montażowe i serwisowe urządzeń klimatyzacji i wentylacji. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, firma poszerzała kompetencje pracowników w sposób umożliwiający wykonywanie coraz bardziej zaawansowanych zleceń jak serwerownie, hale produkcyjne, obiekty wielofunkcyjne - kompleksy biurowo-gastronomiczno- rekreacyjne.

Obecnie świadczymy usługi obejmujące tworzenie koncepcji, projektu klimatyzacji lub wentylacji, dostawę sprzętu, montaż serwis, a także obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną systemów. Wykonujemy instalacje elektryczne, rozdzielnie a także projekty i pomiary elektryczne. Przygotowujemy audyty instalacji klimatyzacji, wentylacji, elektrycznej i prac budowlanych. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia.

 Każde zlecenie traktujemy jako kolejne doświadczenie i szansę rozwoju. Wiemy, że nie ma zadań niemożliwych do realizacji, są tylko mniej lub bardziej skomplikowane.

Projekt i wykonanie Kompan.pl