O nas

Nasze motto:
"Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość"
Michał Anioł

Klimago to dynamicznie rozwijająca się firma działającą na rynku krajowym. Jesteśmy Polskim przedsiębiorstwem powstałym aby wyjść na przeciw oczekiwaniom Klientów, dla których ważna jest jakość życia, a więc również produktów i usług z których korzystają. Nasza specjalizacja obejmuje klimatyzację, wentylację, a także elektrykę, automatykę i obsługę techniczną lokali. Wykonujemy indywidualne instalacje oraz systemy zintegrowane np. w inteligentnych budynkach lub podłączone do BMS.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowego lidera na rynku klimatyzacji komfortu - Mitsubishi Electric oraz Lennox Polska. Współpracujemy z wiodącymi sieciami handlowymi, generalnymi wykonawcami inwestycji oraz klientami indywidualnym. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego nasze realizacje poparte są znakomitymi referencjami.

Naszym priorytetem jest i będzie realizowanie usług na najwyższym poziomie. Mając na względzie wymagania klientów, tak obecnych jak i przyszłych konsekwentnie dążymy do celu, którym jest najwyższa jakość.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?
Oto kilka cech wyróżniających naszą ofertę. Mamy nadzieję, że pomożemy Ci w podjęciu decyzji:
• Nie płacisz za przygotowanie oferty. My zaproponujemy rozwiązanie, Ty zdecydujesz czy tego właśnie oczekujesz,
• Proponujemy rozwiązania oparte na urządzeniach wysokiej jakości, udzielając gwarancji nawet do 10-ciu lat,
• Wykonujemy projekt uwzględniając wszelkie obowiązujące normy i przepisy prawne,
• Nasze projekty są w bezproblemowo uzgadniane przez Inspektorów sanitarnych, PPOŻ i BHP,
• Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem różnych potrzebnych pozwoleń np. od administratora lub zarządcy obiektu,
• Po zakończonym montażu nie zostaniesz sam. My zadbamy o czystość i stałą sprawność Twojej instalacji. Kiedy będzie zbliżała się pora przeglądu, skontaktujemy się z Tobą by ustalić odpowiedni termin serwisu,
• Pierwszy przegląd kontrolny po trzecim miesiącu pracy urządzeń, wykonujemy gratis,
• Proponujemy szereg korzystnych usług dodatkowych jak monitoring pracy urządzeń, umowa serwisowa, pełna dokumentacja pracy urządzeń.

 

Projekt i wykonanie Kompan.pl