Kariera

Chcesz pracować w Klimago?
Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w pracy przy wielu realizacjach, zarówno przy małych pojedynczych urządzeniach jak i dużych zaawansowanych systemach. Pracownicy regularnie przechodzą wewnętrzne szkolenia jak również szkolenia produktowe oraz z zakresu stosowania nowych technologii w klimatyzacji, wentylacji, instalacji alarmowych i systemów oświetleniowych, przeprowadzane przez naszych partnerów biznesowych.
Dobierając zespół kierujemy się nie tylko umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem kandydata, lecz również jego zainteresowaniami i umiejętnością współpracy w grupie.
Wiemy że dobry zespół to zgrany zespół.

Oferty pracy:

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Specjalista do spraw klimatyzacji.
Zakres obowiązków: wykonywanie przeglądów i napraw klimatyzacji i wentylacji na terenie całego kraju, ewentualny montaż, uruchomienie urządzeń klimatyzacji i wentylacji na terenie całego kraju.
Wymagania: doskonała znajomość zagadnień branży HVAC, minimum 5 letnie doświadczenie przy pracy z urządzeniami wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi, prawo jazdy kat. B

Pracownik działu elektrycznego.
Zakres obowiązków: prace naprawcze i konserwacyjne na terenie całego kraju.
Wymagania: uprawnienia elektryczne do 1kV, prawo jazdy kat. B

Pracownik budowlano - wykończeniowy.
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane na terenie całego kraju.
Wymagania: znajomość technologi budowlanej, prawo jazdy kat. B

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Klimago, masz wiedzę i chęć do pracy, jesteś zorientowany na wyniki i chcesz współtworzyć solidną firmę, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres rekrutacja@klimago.pl

 

Projekt i wykonanie Kompan.pl